TV Listings

Print HELP
To print correctly, please use the Print link.
Today
  1. Yesterday
  2. 6:00 PM High School Football "Lake Nona at Harmony"
  3. Last Night
  4. 9:00 PM High School Football "River Ridge at Zephyrhills"
  5. Today
  6. 12:00 AM High School Football "Braden River at Palmetto"
  7. 3:00 AM High School Football "Seminole at Lake Brantley"
  8. 6:00 AM High School Football "Winter Haven at Kathleen"
  9. 9:00 AM High School Football "Bishop Moore at Jones"
  10. 12:00 PM High School Football "River Ridge at Zephyrhills"
  11. 3:00 PM High School Football "Lake Nona at Harmony"
  12. 6:00 PM High School Football "Flagler Palm Coast at Spruce Creek"
  13. Tonight
  14. 9:00 PM High School Football "East Ridge at Hagerty"
  15. Tomorrow
  16. 12:00 AM High School Football "Mainland at Dr. Phillips"
  17. 3:00 AM High School Football "Berkeley Prep at Lakeland Christian"
  18. 6:00 AM High School Football "Braden River at Palmetto"
  19. 9:00 AM Girls High School Volleyball "Holy Names at Tampa Catholic"
  20. 11:00 AM Out There: Best of Florida
  21. 12:00 PM High School Football "Lake Nona at Harmony"
  22. 3:00 PM High School Football 2017: Central Florida's Best
  23. 4:00 PM Girls High School Volleyball "First Academy at Lake Highland Prep"
  24. 6:00 PM High School Football "River Ridge at Zephyrhills"
  25. Tomorrow Night
  26. 9:00 PM High School Football "Flagler Palm Coast at Spruce Creek"
  27. Thursday, October 19
  28. 12:00 AM High School Football "Seminole at Lake Brantley"
  29. 3:00 AM High School Football "Bishop Moore at Jones"
  30. 6:00 AM Girls High School Volleyball "Spruce Creek at New Smyrna Beach"
  31. 8:00 AM Out There: Best of Florida
  32. 9:00 AM High School Football "Flagler Palm Coast at Spruce Creek"
  33. 12:00 PM High School Football "St. Petersburgh at Pinellas Park"
  34. 3:00 PM High School Football "Braden River at Palmetto"
  35. 6:00 PM High School Football "East Ridge at Hagerty"
  36. Thursday Night
  37. 9:00 PM Girls High School Volleyball "Steinbrenner at Robinson"
  38. 11:00 PM Out There: Best of Florida
  39. Friday, October 20
  40. 12:00 AM High School Football "Winter Haven at Kathleen"
  41. 3:00 AM High School Football "2017: Wiregrass Ranch at Wesley Chapel"
  42. 6:00 AM High School Football "East Ridge at Hagerty"
  43. 9:00 AM High School Football "Winter Haven at Kathleen"
  44. 12:00 PM High School Football "River Ridge at Zephyrhills"
  45. 3:00 PM High School Football "Flagler Palm Coast at Spruce Creek"
  46. 5:30 PM Girls High School Volleyball "Steinbrenner at Robinson"
  47. 7:30 PM High School Football "Tampa Bay Tech at Durant"
    • LIVE
  48. Friday Night
  49. 10:30 PM Girls High School Volleyball "Spruce Creek at New Smyrna Beach"
  50. Saturday, October 21
  51. 12:30 AM High School Football "River Ridge at Zephyrhills"
  52. 3:00 AM High School Football "St. Petersburgh at Pinellas Park"
  53. 6:00 AM High School Football "Lake Nona at Harmony"
  54. 9:00 AM Out There: Best of Florida
  55. 10:00 AM Girls High School Volleyball "Steinbrenner at Robinson"
  56. 12:00 PM High School Football "Flagler Palm Coast at Spruce Creek"
  57. 3:00 PM High School Football "Tampa Bay Tech at Durant"
  58. 6:00 PM High School Football "Lake Mary vs. Orange City University"
  59. Saturday Night
  60. 9:00 PM High School Football "Tampa Bay Tech at Durant"
  61. Sunday, October 22
  62. 12:00 AM Girls High School Volleyball "Spruce Creek at New Smyrna Beach"
  63. 2:00 AM Average Angler Special
  64. 2:30 AM The Best of Out There
  65. 3:00 AM High School Football "East Ridge at Hagerty"
  66. 6:00 AM High School Football "Braden River at Palmetto"
  67. 9:00 AM Average Angler Special
  68. 9:30 AM The Best of Out There
  69. 10:00 AM Girls High School Volleyball "Spruce Creek at New Smyrna Beach"
  70. 12:00 PM High School Football "River Ridge at Zephyrhills"
  71. 3:00 PM High School Football "Lake Mary vs. Orange City University"
  72. 6:00 PM High School Football "Tampa Bay Tech at Durant"
  73. Sunday Night
  74. 9:00 PM High School Football "Lake Mary vs. Orange City University"
  75. Monday, October 23
  76. 12:00 AM Girls High School Volleyball "Steinbrenner at Robinson"
  77. 2:00 AM Out There: Best of Florida
  78. 3:00 AM High School Football "Winter Haven at Kathleen"
  79. 6:00 AM High School Football "Teams TBA"
  80. 9:00 AM High School Football "Teams TBA"
  81. 12:00 PM High School Football "Teams TBA"
  82. 3:00 PM High School Football "Teams TBA"
  83. 6:00 PM High School Football "Teams TBA"
  84. Monday Night
  85. 9:00 PM High School Football "Teams TBA"
  86. Tuesday, October 24
  87. 12:00 AM High School Football "Teams TBA"
  88. 3:00 AM High School Football "Teams TBA"
  89. 6:00 AM High School Football "Teams TBA"
  90. 9:00 AM High School Football "Teams TBA"
  91. 12:00 PM High School Football "Teams TBA"
  92. 3:00 PM High School Football "Teams TBA"
  93. 6:00 PM The Best of Out There
  94. 7:00 PM Girls High School Volleyball "Teams TBA"
  95. Tuesday Night
  96. 9:00 PM High School Football "Teams TBA"
  97. Wednesday, October 25
  98. 12:00 AM High School Football "Teams TBA"
  99. 3:00 AM High School Football "Teams TBA"
  100. 6:00 AM High School Football "Teams TBA"
  101. 9:00 AM High School Football "Teams TBA"
  102. 12:00 PM High School Football "Teams TBA"
  103. 3:00 PM High School Football 2017: Tampa Bay's Best
  104. 4:00 PM Girls High School Volleyball "Teams TBA"
  105. 6:00 PM High School Football "Teams TBA"
  106. Wednesday Night
  107. 9:00 PM High School Football "Teams TBA"
  108. Thursday, October 26
  109. 12:00 AM High School Football "Teams TBA"
  110. 3:00 AM High School Football "Teams TBA"
  111. 6:00 AM High School Football "Teams TBA"
  112. 9:00 AM High School Football "Teams TBA"
  113. 12:00 PM High School Football 2017: Central Florida's Best
  114. 1:00 PM Girls High School Volleyball "Teams TBA"
  115. 3:00 PM High School Football "Teams TBA"
  116. 6:00 PM High School Football "Teams TBA"
  117. Thursday Night
  118. 9:00 PM The Best of Out There
  119. 10:00 PM Girls High School Volleyball "Teams TBA"
  120. Friday, October 27
  121. 12:00 AM High School Football "Teams TBA"
  122. 3:00 AM High School Football "Teams TBA"
  123. 6:00 AM Girls High School Volleyball "Teams TBA"
  124. 8:00 AM The Best of Out There
  125. 9:00 AM High School Football "Teams TBA"
  126. 12:00 PM High School Football "Teams TBA"
  127. 3:00 PM High School Football "Teams TBA"
  128. 6:00 PM Out There: Best of Florida
  129. 6:30 PM High School Football 2017: Central Florida's Best
  130. 7:30 PM High School Football "Teams TBA"
  131. Friday Night
  132. 10:30 PM High School Football 2017: Tampa Bay's Best
  133. 11:30 PM Out There: Best of Florida
  134. Saturday, October 28
  135. 12:00 AM High School Football "Teams TBA"
  136. 3:00 AM High School Football "Teams TBA"
  137. 6:00 AM High School Football
  138. 9:00 AM High School Football "Teams TBA"
  139. 12:00 PM The Best of Out There
  140. 1:00 PM Girls High School Volleyball "Teams TBA"
  141. 3:00 PM High School Football "Teams TBA"
  142. 6:00 PM High School Football "Teams TBA"
  143. Saturday Night
  144. 9:00 PM High School Football "Teams TBA"
  145. Sunday, October 29
  146. 12:00 AM High School Football "Teams TBA"
  147. 3:00 AM High School Football
  148. 6:00 AM High School Football
  149. 9:00 AM Girls High School Volleyball "Teams TBA"
  150. 11:00 AM High School Football 2017: Tampa Bay's Best
  151. 12:00 PM High School Football "Teams TBA"
  152. 3:00 PM High School Football "Teams TBA"
  153. 6:00 PM High School Football "Teams TBA"
  154. Sunday Night
  155. 9:00 PM High School Football "Teams TBA"
  156. Monday, October 30
  157. 12:00 AM Girls High School Volleyball "Teams TBA"
  158. 2:00 AM High School Football 2017: Central Florida's Best
  159. 3:00 AM High School Football "Teams TBA"
  160. 6:00 AM High School Football "Teams TBA"
  161. 9:00 AM High School Football "Teams TBA"
  162. 12:00 PM High School Football "Teams TBA"
  163. 3:00 PM High School Football "Teams TBA"
  164. 6:00 PM High School Football "Teams TBA"