TV Listings

Print HELP
To print correctly, please use the Print link.
Today
  1. Yesterday
  2. 1:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Redemption"
    • TV-14  (L,V)
  3. 3:00 AM The Best of the Ultimate Fighter: 25th Season Anniversary Special
    • TV-14  (D,L,V)
  4. 5:00 AM UFC Unleashed "From the Brink of Defeat"
    • TV-PG
  5. 6:00 AM UFC Classics "Liddell vs. Couture - Trilogy"
  6. 7:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Redemption"
    • TV-14  (L,V)
  7. 9:00 AM TMZ Sports Weekend
    • TV-14  (D,L)
  8. 9:30 AM NHRA Drag Racing "Springnationals"
  9. 12:30 PM UFC Top Ten "One-Round Wars"
    • TV-14  (L,V)
  10. 1:00 PM UFC Fight Night: Swanson vs. Lobov - Prelims
  11. 3:00 PM UFC Fight Night: Swanson vs. Lobov
  12. 6:00 PM FA Cup Soccer "Chelsea vs. Tottenham Hotspur FC"
  13. Last Night
  14. 8:00 PM FA Cup Soccer "Arsenal FC vs. Manchester City FC"
  15. 10:00 PM Motorcycle Racing "Monster Energy Supercross: Salt Lake City"
  16. Today
  17. 1:00 AM Monster Jam "World Finals - Freestyle, Part 1"
  18. 2:00 AM Monster Jam "World Finals - Freestyle, Part 2"
  19. 3:00 AM Motorcycle Racing "AMSOIL Arenacross: Reno"
  20. 4:00 AM Motorcycle Racing "AMSOIL Arenacross: Sacramento"
  21. 5:00 AM NRL Rugby "Melbourne Storm vs. New Zealand Warriors"
    • LIVE
  22. 7:00 AM UFC Unleashed "Nate Diaz vs. Jim Miller"
    • TV-14
  23. 8:00 AM UFC Training Day "American Kickboxing Academy"
    • TV-14  (L,V)
  24. 8:30 AM UFC Training Day "Serra-Longo Fight Team"
    • TV-14  (L,V)
  25. 9:00 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  26. 9:30 AM FA Cup Review "Semifinals Review"
    • NEW
  27. 10:00 AM Bundesliga Soccer "Borussia Mönchengladbach vs. Borussia Dortmund"
  28. 12:00 PM MLS Soccer "Orlando City SC at New York City FC"
  29. 2:00 PM UFC Classics "Legendary Brawls"
  30. 3:00 PM UFC Classics "Heavyweights"
  31. 4:00 PM UFC Classics "UFC 98: Evans vs. Machida"
  32. 5:00 PM The Best of the Ultimate Fighter: 25th Season Anniversary Special
    • TV-14  (D,L,V)
  33. 7:00 PM NHRA Drag Racing "NHRA Springnationals, Qualifying"
  34. Tonight
  35. 8:30 PM NHRA Drag Racing "NHRA Springnationals, Qualifying"
  36. 9:30 PM NHRA Drag Racing "Springnationals"
  37. Tomorrow
  38. 12:30 AM UFC Fight Night: Swanson vs. Lobov
  39. 3:30 AM Street League Skateboarding "Los Angeles"
  40. 5:00 AM Street League Skateboarding "Women's Super Crown World Championship"
  41. 6:00 AM UFC Unleashed "Nate Diaz vs. Jim Miller"
    • TV-14
  42. 7:00 AM The Best of the Ultimate Fighter: 25th Season Anniversary Special
    • TV-14  (D,L,V)
  43. 9:00 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  44. 9:30 AM UFC Ultimate Knockouts "Best of the Lighter Weight Classes"
    • TV-14  (V)
  45. 10:00 AM UFC Fight Night: Swanson vs. Lobov - Prelims
  46. 12:00 PM UFC Fight Night: Swanson vs. Lobov
  47. 3:00 PM UFC Unleashed "Nate Diaz vs. Jim Miller"
    • TV-14
  48. 4:00 PM UFC Reloaded "UFC 154: St-Pierre vs. Condit"
  49. 7:00 PM FIA World Endurance Championship "Checkered Flag: Silverstone"
  50. Tomorrow Night
  51. 8:00 PM Motorcycle Racing "AMSOIL Arenacross: Sacramento"
  52. 9:00 PM Monster Jam "International Monster Jam Tour"
  53. 10:00 PM Monster Jam "World Finals - Racing"
  54. 11:00 PM Monster Jam "World Finals - Freestyle, Part 1"
  55. Thursday, April 27
  56. 12:00 AM Monster Jam "World Finals - Freestyle, Part 2"
  57. 1:00 AM Snowboarding "Burton U.S. Open: Men's Slopestyle Finals"
  58. 3:00 AM Snowboarding "Burton U.S. Open: Men's Halfpipe Finals"
  59. 5:00 AM Burton Rail Days
    • TV-PG
  60. 5:30 AM NRL Rugby "Brisbane Broncos vs. Penrith Panthers"
    • LIVE
  61. 8:00 AM UFC Unleashed "Nate Diaz vs. Jim Miller"
    • TV-14
  62. 9:00 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  63. 9:30 AM UFC Sound Waves "Mixed Emotions"
    • TV-14  (L,V)
  64. 10:00 AM UFC Reloaded "UFC 164: Henderson vs. Pettis"
  65. 1:00 PM The Best of the Ultimate Fighter: 25th Season Anniversary Special
    • TV-14  (D,L,V)
  66. 3:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Redemption"
    • TV-14  (L,V)
  67. 5:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14
  68. 6:00 PM UFC Tonight
  69. 7:00 PM NHRA Drag Racing "Springnationals"
  70. Thursday Night
  71. 10:00 PM NHRA Drag Racing "Pro Mod Series: Gainesville"
  72. 10:30 PM NHRA in 30 "Houston"
    • NEW
  73. 11:00 PM FIA World Endurance Championship Highlights "Silverstone"
    • NEW
  74. Friday, April 28
  75. 12:00 AM Boxing "Premier Boxing Champions"
  76. 2:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14
  77. 3:00 AM TUF Talk
  78. 3:30 AM Snowboarding "Burton U.S. Open: Women's Slopestyle Finals"
  79. 5:00 AM Snowboarding "Burton U.S. Open: Women's Halfpipe Finals"
  80. 6:30 AM Burton High Fives
  81. 7:00 AM Snowboarding "Burton U.S. Open: Men's Slopestyle Finals"
  82. 9:00 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  83. 9:30 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14
  84. 10:30 AM TUF Talk
  85. 11:00 AM UFC Top Ten "One-Round Wars"
    • TV-14  (L,V)
  86. 11:30 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  87. 12:00 PM The Herd with Colin Cowherd
    • LIVE
    • TV-PG
  88. 2:00 PM FA Cup Review "Semifinals Review"
  89. 2:20 PM Bundesliga Soccer "Bayer 04 Leverkusen vs. FC Schalke 04"
    • LIVE
  90. 4:30 PM Bundesliga Weekly
    • NEW
    • TV-PG
  91. 5:00 PM UEFA Champions League Magazine
    • NEW
    • TV-PG
  92. 5:30 PM FA Cup Review "Semifinals Review"
  93. 6:00 PM UFC Ultimate Knockouts "Counterpunch Knockouts"
    • TV-14  (V)
  94. 6:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Highlight-Reel Knockouts"
    • TV-14  (V)
  95. 7:00 PM UFC Ultimate Knockouts "Best of 2016"
    • TV-14  (V)
  96. 7:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Brazilian Knockout Artists"
  97. Friday Night
  98. 8:00 PM NASCAR Racing "Monster Energy Cup Series: Toyota Owners 400, Practice"
  99. 9:30 PM NASCAR Racing "Monster Energy Cup Series: Toyota Owners 400, Qualifying"
  100. 11:00 PM NASCAR Racing "1997 Daytona 500"
  101. 11:30 PM AFL Premiership Football "Hawthorn Hawks vs. St. Kilda Saints"
    • LIVE
  102. Saturday, April 29
  103. 2:30 AM UFC Ultimate Knockouts "Brazilian Knockout Artists"
  104. 3:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Redemption"
    • TV-14  (L,V)
  105. 5:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14
  106. 6:00 AM UFC Reloaded "UFC 154: St-Pierre vs. Condit"
  107. 9:00 AM Bundesliga Weekly
    • TV-PG
  108. 9:20 AM Bundesliga Soccer "Borussia Dortmund vs. FC Koln"
    • LIVE
  109. 11:30 AM UEFA Champions League Magazine
    • TV-PG
  110. 12:00 PM FA Cup Review "Semifinals Review"
  111. 12:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Brazilian Knockout Artists"
  112. 1:00 PM UFC Reloaded "UFC 167: St-Pierre vs. Hendricks"
  113. 4:00 PM Horse Racing "Belmont Park Live"
    • LIVE
  114. 6:00 PM UFC Tonight
  115. 7:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14
  116. Saturday Night
  117. 8:00 PM UFC Ultimate Knockouts "Brazilian Knockout Artists"
  118. 8:30 PM Boxing "Premier Boxing Champions"
    • LIVE
  119. 10:00 PM Bundesliga Soccer "VfL Wolfsburg vs. FC Bayern Munich"
    • NEW
  120. Sunday, April 30
  121. 12:00 AM Bundesliga Highlights Show I
    • NEW
  122. 1:00 AM UEFA Champions League Magazine
    • TV-PG
  123. 1:30 AM 2018 FIFA World Cup Magazine
    • TV-G
  124. 2:00 AM NRL Rugby "St. George Illawarra Dragons vs. Melbourne Storm"
    • LIVE
  125. 4:00 AM UFC Tonight
  126. 5:00 AM UFC Unleashed "Nate Diaz vs. Jim Miller"
    • TV-14
  127. 6:00 AM NHRA Drag Racing "Sportsman Series: Gainesville"
  128. 7:00 AM NHRA Drag Racing "Sportsman Series: Las Vegas"
  129. 8:00 AM NHRA Drag Racing "Pro Mod Series: Gainesville"
  130. 8:30 AM NHRA in 30 "Houston"
  131. 9:00 AM NHRA Drag Racing "NHRA Carolina Nationals, Qualifying"
  132. 10:00 AM NHRA Drag Racing "NHRA Carolina Nationals, Qualifying"
  133. 11:00 AM Formula E: Street Racers
    • NEW
    • TV-PG  (L)
  134. 11:20 AM Bundesliga Soccer "TSG 1899 Hoffenheim vs. Eintracht Frankfurt"
    • LIVE
  135. 1:30 PM UEFA Europa League Magazine
    • NEW
    • TV-PG
  136. 2:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Redemption"
    • TV-14
  137. 4:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14
  138. 4:55 PM Beach Soccer "FIFA World Cup, Paraguay vs. Portugal"
    • LIVE
  139. 6:30 PM Bundesliga Soccer "Borussia Dortmund vs. FC Koln"
  140. Sunday Night
  141. 8:30 PM UEFA Champions League Magazine
    • TV-PG
  142. 9:00 PM MLS Soccer "D.C. United at Atlanta United FC"
  143. 11:00 PM UFC Reloaded "UFC 158: St-Pierre vs. Diaz"
  144. Monday, May 1
  145. 2:00 AM UFC Ultimate Knockouts "Brazilian Knockout Artists"
    • TV-14
  146. 2:30 AM Motorcycle Racing "Monster Energy Supercross: East Rutherford"
  147. 5:30 AM NHRA in 30 "Houston"
  148. 6:00 AM UFC Classics "Rich Franklin"
  149. 7:00 AM UFC Reloaded "Fight Night Japan: Hunt vs. Nelson"
  150. 9:00 AM TMZ Sports Weekend
    • TV-14  (D,L)
  151. 9:30 AM NASCAR Racing "Monster Energy Cup Series: Toyota Owners 400"
  152. 12:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Brazilian Knockout Artists"
    • TV-14
  153. 1:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Redemption"
    • TV-14
  154. 3:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14  (L,V)
  155. 4:00 PM The Best of the Ultimate Fighter: 25th Season Anniversary Special
    • TV-14  (D,L,V)
  156. 6:00 PM UFC Reloaded "UFC 67: All or Nothing"
  157. Monday Night
  158. 9:00 PM Boxing "Premier Boxing Champions"
  159. 11:00 PM NHRA Drag Racing "NHRA Carolina Nationals"
  160. Tuesday, May 2
  161. 2:00 AM NHRA Drag Racing "Sportsman Series: Las Vegas"
  162. 3:00 AM Street League Skateboarding "Barcelona"
  163. 4:30 AM Street League Skateboarding "Munich"
  164. 6:00 AM Street League Skateboarding "New Jersey"
  165. 7:30 AM Street League Skateboarding "Los Angeles"
  166. 9:00 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  167. 9:30 AM UFC Sound Waves "Conor McGregor"
    • TV-14  (L,V)
  168. 10:00 AM UFC Fight Night "UFC: Holloway vs. Oliveira"
  169. 1:00 PM UFC Classics "Rich Franklin"
  170. 2:00 PM The Herd with Colin Cowherd
    • LIVE
    • TV-PG
  171. 3:00 PM UFC Unleashed "Rising Stars of 2016"
    • TV-14
  172. 4:00 PM UFC Reloaded "UFC 77: Hostile Territory"
  173. 7:00 PM MLS Soccer "D.C. United at Atlanta United FC"
  174. Tuesday Night
  175. 9:00 PM UEFA Champions League Soccer "Real Madrid vs. Atletico Madrid"
  176. 11:00 PM UEFA Champions League Highlights
    • NEW
  177. 11:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Brazilian Knockout Artists"
    • TV-14
  178. Wednesday, May 3
  179. 12:00 AM UFC Unleashed "Heavyweight Title Timeline"
    • TV-14
  180. 1:00 AM UFC Reloaded "UFC Fight Night: Adelaide"
  181. 3:00 AM Best of 2014 Westminster Dog Show
    • TV-PG
  182. 4:00 AM Best of 2015 Westminster Dog Show
    • TV-PG
  183. 5:00 AM Best of 2016 Westminster Dog Show
    • TV-PG
  184. 6:00 AM Crowned: Inside the 2017 Westminster Dog Show
    • TV-PG
  185. 7:00 AM UFC Unleashed "Heavyweight Title Timeline"
    • TV-14  (L,V)
  186. 8:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14  (L,V)
  187. 9:00 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  188. 9:30 AM UFC Ultimate Knockouts "Brazilian Knockout Artists"
    • TV-14
  189. 10:00 AM UFC Classics "Rich Franklin"
  190. 11:00 AM UFC Main Event "UFC 160: Velasquez vs. Bigfoot 2; Dos Santos vs. Hunt"
    • TV-14
  191. 12:00 PM UFC Ultimate Knockouts "Head-Kick Knockouts"
    • TV-14  (L,V)
  192. 12:30 PM UEFA Europa League Soccer "AFC Ajax vs. Olympique Lyonnais"
    • LIVE
  193. 3:00 PM UFC Classics "Rich Franklin"
  194. 4:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Redemption"
    • TV-14
  195. 6:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14  (L,V)
  196. 7:00 PM Motorcycle Racing "AMSOIL Arenacross: Denver"
  197. Wednesday Night
  198. 8:00 PM Monster Jam "World Finals - Freestyle, Part 2"
  199. 9:00 PM Motorcycle Racing "Monster Energy Supercross: East Rutherford"
  200. Thursday, May 4
  201. 12:00 AM UEFA Champions League Soccer "AS Monaco FC vs. Juventus FC"
  202. 2:00 AM UEFA Champions League Highlights
    • NEW
  203. 2:30 AM Street League Skateboarding "Munich"
  204. 4:00 AM Street League Skateboarding "New Jersey"
  205. 5:30 AM Street League Skateboarding "Los Angeles"
  206. 7:00 AM UFC Classics "Rich Franklin"
  207. 8:00 AM UFC Unleashed "Heavyweight Title Timeline"
    • TV-14
  208. 9:00 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  209. 9:30 AM UFC Top Ten "Knockout Artists"
    • TV-14  (L,V)
  210. 10:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14  (L,V)
  211. 11:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Iron Sharpens Iron"
    • TV-14  (L,V)
  212. 12:00 PM TUF Talk
  213. 12:30 PM UEFA Champions League Soccer "AS Monaco FC vs. Juventus FC"
  214. 2:30 PM UEFA Europa League Pregame
    • LIVE
  215. 3:00 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Iron Sharpens Iron"
    • TV-14  (L,V)
  216. 4:00 PM TUF Talk
  217. 4:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Best of 2016"
    • TV-14  (V)
  218. 5:00 PM Bundesliga Best of April
    • NEW
    • TV-PG
  219. 5:30 PM Bundesliga Weekly
    • NEW
    • TV-PG
  220. 6:00 PM 2018 FIFA World Cup Magazine
    • TV-G
  221. 6:25 PM Beach Soccer "FIFA World Cup, Third Quarterfinal: Teams TBA"
    • LIVE
  222. Thursday Night
  223. 8:00 PM Beach Soccer "FIFA World Cup, Fourth Quarterfinal: Teams TBA"
    • LIVE
  224. 9:30 PM NHRA in 30 "Charlotte"
    • NEW
  225. 10:00 PM NHRA Drag Racing "Sportsman Series: Houston"
  226. 11:00 PM IMSA Racing "Prototype Challenge: Barber Motorsports Park"
  227. Friday, May 5
  228. 12:00 AM NHRA Drag Racing "NHRA Carolina Nationals"
  229. 3:00 AM UEFA Europa League Highlights
    • NEW
  230. 3:30 AM UEFA Champions League Highlights
  231. 4:00 AM UEFA Europa League Soccer "Celta Vigo vs. Manchester United FC"
  232. 6:00 AM UEFA Europa League Highlights
  233. 6:30 AM UFC Sound Waves "Mixed Emotions"
    • TV-14  (L,V)
  234. 7:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14  (L,V)
  235. 8:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Iron Sharpens Iron"
    • TV-14  (L,V)
  236. 9:00 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  237. 9:30 AM UFC Reloaded "UFC Fight Night: Adelaide"
  238. 11:30 AM TMZ Sports
    • TV-14  (D,L)
  239. 12:00 PM UEFA Europa League Soccer "AFC Ajax vs. Olympique Lyonnais"
  240. 2:00 PM Bundesliga Best of April
  241. 2:20 PM Bundesliga Soccer "FC Koln vs. SV Werder Bremen"
    • LIVE
  242. 4:30 PM UEFA Europa League Soccer "Celta Vigo vs. Manchester United FC"
  243. 6:30 PM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Iron Sharpens Iron"
    • TV-14  (L,V)
  244. 7:30 PM TUF Talk
    • TV-14  (D,L,V)
  245. Friday Night
  246. 8:00 PM UFC Unleashed "Heavyweight Title Timeline"
    • TV-14
  247. 9:00 PM Boxing "Redkach vs. Mendez"
  248. 11:00 PM The Best of the Ultimate Fighter: 25th Season Anniversary Special
    • TV-14  (D,L,V)
  249. Saturday, May 6
  250. 1:00 AM UFC Classics "Legendary Brawls"
  251. 2:00 AM UFC Classics "Rich Franklin"
  252. 3:00 AM UFC Reloaded "UFC 204: Bisping vs. Henderson 2"
  253. 6:00 AM UFC Fight Night "UFC: Holloway vs. Oliveira"
  254. 9:00 AM Bundesliga Best of April
  255. 9:20 AM Bundesliga Soccer "FC Bayern Munich vs. SV Darmstadt 98"
    • LIVE
  256. 11:30 AM FIA World Endurance Championship "Spa"
    • LIVE
  257. 2:30 PM Women's College Lacrosse "Big East Championship: Teams TBA"
    • LIVE
  258. 4:30 PM College Lacrosse "Big East Championship: Teams TBA"
    • LIVE
  259. 7:00 PM UEFA Champions League Magazine
    • NEW
    • TV-PG
  260. 7:30 PM Beach Soccer "FIFA World Cup, First Semifinal: Teams TBA"
    • NEW
  261. Saturday Night
  262. 9:00 PM Beach Soccer "FIFA World Cup, Second Semifinal: Teams TBA"
    • NEW
  263. 10:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Knockouts from 2015"
    • TV-14  (V)
  264. 11:00 PM UFC Reloaded "UFC 204: Bisping vs. Henderson 2"
  265. Sunday, May 7
  266. 2:00 AM NRL Rugby "Country Origin vs. City Origin"
    • LIVE
  267. 4:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Eat Some Souls"
    • TV-14  (L,V)
  268. 5:00 AM The Ultimate Fighter "Team Garbrandt vs. Team Dillashaw: Iron Sharpens Iron"
    • TV-14  (L,V)
  269. 6:00 AM UFC Fight Night "dos Santos vs. Miocic"
  270. 8:00 AM UFC Main Event "Miocic vs. Overeem/CM Punk vs. Gall"
    • TV-14
  271. 9:00 AM NHRA Drag Racing "NHRA Southern Nationals, Qualifying"
  272. 10:00 AM NHRA Drag Racing "NHRA Southern Nationals, Qualifying"
  273. 11:00 AM NHRA Drag Racing "Pro Mod Series: Gainesville"
  274. 11:20 AM Bundesliga Soccer "SC Freiburg vs. FC Schalke 04"
    • LIVE
  275. 1:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Knockout Artists"
    • TV-14  (L,V)
  276. 2:00 PM UFC Ultimate Knockouts "Counterpunch Knockouts"
    • TV-14  (V)
  277. 2:30 PM UFC Ultimate Knockouts "Highlight-Reel Knockouts"
    • TV-14  (V)
  278. 2:55 PM Beach Soccer "FIFA World Cup, Third Place Match: Teams TBA"
    • LIVE
  279. 4:30 PM UFC Top Ten "Feuds"
    • TV-14  (L,V)
  280. 5:00 PM UFC Unleashed "Heavyweight Title Timeline"
    • TV-14
  281. 6:00 PM UFC Reloaded "UFC 204: Bisping vs. Henderson 2"
  282. Sunday Night
  283. 9:00 PM UFC Fight Flashback "Velasquez vs. Dos Santos III"
    • TV-14
  284. 9:30 PM Formula E: Street Racers
    • NEW
    • TV-PG  (L)
  285. 10:00 PM Motorcycle Racing "Monster Energy Supercross: Las Vegas"