TV Listings

Print HELP
To print correctly, please use the Print link.
Today
  1. Yesterday
  2. 5:00 AM Powerboat Racing "P1 Aqua X Islamorada"
  3. 6:00 AM KHL Hockey "CSKA Moscow vs. Barys Astana"
  4. 8:30 AM Darts "Players Championship 2017, Morning"
  5. 12:30 PM Table Tennis "T2 Asia Pacific, M225-M232 Women's Championship"
  6. 4:00 PM P1 Powerboat USA Superstock Review
  7. 5:00 PM Drone Racing "Drone Championships League"
  8. 6:00 PM Triathlon "Ironman, Spartan Championship Andorra"
  9. 6:30 PM Triathlon "Ironman Challenge Aruba"
  10. 7:00 PM Liga ACB Basketball "Movistar Estudiantes vs. Valencia Basket"
  11. Last Night
  12. 9:00 PM Soccer "Jupiler League: RSC Anderlecht vs. Sporting Charleroi"
  13. 11:00 PM Triathlon "Ironman, Plusnet Yorkshire Marathon"
  14. Today
  15. 12:00 AM Soccer "Jupiler League: Club Brugge KV vs. Sporting Lokeren"
  16. 2:00 AM GFinity Series Counter Strike Go "Finals"
  17. 6:00 AM Darts "Players Championship 2017, Afternoon"
  18. 9:30 AM GW Sport
  19. 10:00 AM Liga ACB Basketball "Real Madrid vs. Universidad Católica de Murcia"
  20. 12:00 PM Table Tennis "T2 Asia Pacific, M233-M240 Men's Championships"
  21. 4:00 PM GFinity Series Street Fighter "Week 7"
  22. 5:00 PM Drone Racing "Drone Championships League"
  23. 6:00 PM Triathlon "Stoke-on-Trent City of Sport"
  24. 6:30 PM Triathlon "Ironman, Victoria Gasteiz"
  25. 7:00 PM Darts "Players Championship 2017, Morning"
  26. Tonight
  27. 11:30 PM Triathlon "Yuzhu Peak 2017 FKT"
  28. Tomorrow
  29. 12:00 AM Kickboxing "WGP 42"
  30. 4:00 AM Formula E: Street Racers
    • TV-PG
  31. 4:30 AM Formula E: Street Racers
    • TV-PG
  32. 5:00 AM Baseball "Asian Winter League, 5th Place Game: Teams TBA"
    • LIVE
  33. 8:00 AM Powerboat Racing "P1 Aqua X Islamorada"
  34. 9:00 AM Triathlon "Ironman, Laguna Phuket"
  35. 10:00 AM GW Sport
  36. 10:30 AM Kickboxing "WGP 42"
  37. 2:00 PM Formula E: Street Racers
    • TV-PG
  38. 2:30 PM Formula E: Street Racers
    • TV-PG
  39. 3:00 PM GFinity Series Counter Strike Go "Finals"
  40. 5:30 PM Drone Racing "Berlin Station"
  41. 6:00 PM Boxing "Tyrone Brunson vs. Manny Woods"
  42. Tomorrow Night
  43. 8:00 PM King of Kings 52 & Bushido
  44. 11:00 PM Baseball "Asian Winter League, Final Four: Teams TBA"
    • LIVE
  45. Saturday, December 16
  46. 2:00 AM Triathlon "Ironman, ASICS Greater Manchester Marathon"
  47. 2:30 AM Liga ACB Basketball "Movistar Estudiantes vs. Valencia Basket"
  48. 4:30 AM Triathlon "Ironman Challenge Aruba"
  49. 5:00 AM Baseball "Asian Winter League, Final Four: Teams TBA"
    • LIVE
  50. 8:00 AM GW Sport
  51. 8:30 AM GFinity Series Rocket League "Finals"
  52. 10:00 AM Judo "World Masters Signals 2A"
    • LIVE
  53. 12:30 PM ACC Documentaries
  54. 1:00 PM Soccer "Jupiler League: Standard de Liege vs. KAA Gent"
    • NEW
  55. 3:00 PM GFinity Series Rocket League "Finals"
  56. 4:30 PM Triathlon "Ironman, Hever Castle"
  57. 5:00 PM Excellence in Emporia
    • NEW
  58. 6:00 PM Roller Hockey "National Collegiate Championship: Teams TBA"
  59. 7:00 PM Table Tennis "T2 Asia Pacific, M233-M240 Men's Championships"
  60. Saturday Night
  61. 11:00 PM Baseball "Asian Winter League, Consolation Game: Teams TBA"
    • LIVE
  62. Sunday, December 17
  63. 2:00 AM King of Kings 52 & Bushido
  64. 5:00 AM Baseball "Asian Winter League, Final: Teams TBA"
    • LIVE
  65. 8:00 AM Triathlon "Ironman Challenge Wanaka"
  66. 8:30 AM GFinity Series Street Fighter "Finals"
  67. 10:00 AM Judo "World Masters Signals 2B"
    • LIVE
  68. 12:30 PM Liga ACB Basketball "Obradoiro CAB vs. Real Madrid"
    • LIVE
  69. 2:30 PM Soccer "Jupiler League: Club Brugge KV vs. RSC Anderlecht"
    • NEW
  70. 4:30 PM Soccer "Jupiler League: Sporting Charleroi vs. KRC Genk"
    • NEW
  71. 6:30 PM GW Sport
  72. 7:00 PM Judo "World Masters Signals 2A"
  73. Sunday Night
  74. 9:30 PM Drone Berlin Station: Magazine Show
    • NEW
  75. 10:00 PM Liga ACB Basketball "F.C. Barcelona Lassa vs. CB Gran Canaria"
    • NEW
  76. Monday, December 18
  77. 12:00 AM Soccer "Jupiler League: Standard de Liege vs. KAA Gent"
  78. 2:00 AM Triathlon "Ironman, Bloodwise Blenheim Palace"
  79. 3:00 AM Table Tennis "T2 Asia Pacific, M217-M224 Men's & Women's Championship"
  80. 6:00 AM Liga ACB Basketball "F.C. Barcelona Lassa vs. CB Gran Canaria"
  81. 8:00 AM GW Sport
  82. 8:30 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 1 Dom A1: Teams TBA"
    • LIVE
  83. 9:45 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 2 Intl C1: Teams TBA"
    • LIVE
  84. 11:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 3 Intl C2: Teams TBA"
    • LIVE
  85. 12:15 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 5 Dom B1: Teams TBA"
    • LIVE
  86. 1:30 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 7 Intl D2: Teams TBA"
    • LIVE
  87. 2:30 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 8 Dom B2: Teams TBA"
    • LIVE
  88. 3:45 PM Football "FBU National Championship, First Quarterfinal: Teams TBA"
    • LIVE
  89. 5:45 PM GW Sport
  90. 6:00 PM Football "FBU National Championship, Second Quarterfinal: Teams TBA"
    • NEW
  91. Monday Night
  92. 8:00 PM Women's College Basketball "Baylor at Nicholls State"
    • LIVE
  93. 10:00 PM Triathlon "Ironman, Spartan Championship Andorra"
  94. 10:30 PM Football "FBU National Championship, Third Quarterfinal: Teams TBA"
    • NEW
  95. Tuesday, December 19
  96. 12:30 AM Judo "World Masters Signals 2A"
  97. 3:00 AM Table Tennis "T2 Asia Pacific, M225-M232 Women's Championship"
  98. 6:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 7 Intl D2: Teams TBA"
  99. 7:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 8 Dom B2: Teams TBA"
  100. 8:00 AM GW Sport
  101. 8:30 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 9 Intl C3: Teams TBA"
    • LIVE
  102. 9:45 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 10 Dom A3: Teams TBA"
    • LIVE
  103. 11:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 11 Dom A4: Teams TBA"
    • LIVE
  104. 12:15 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 13 Intl D3: Teams TBA"
    • LIVE
  105. 1:30 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 15 Dom B4: Teams TBA"
    • LIVE
  106. 2:45 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 16 Intl D4: Teams TBA"
    • LIVE
  107. 3:45 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 5 Dom B1: Teams TBA"
  108. 5:00 PM GW Sport
    • NEW
  109. 5:30 PM Football "FBU National Championship, First Semifinal: Teams TBA"
    • LIVE
  110. 7:30 PM Triathlon "Yuzhu Peak 2017 FKT"
  111. Tuesday Night
  112. 8:00 PM Football "FBU National Championship, Second Semifinal: Teams TBA"
    • LIVE
  113. 10:00 PM KHL Hockey "SKA Saint Petersburg vs. HK Dinamo Minsk"
    • NEW
  114. Wednesday, December 20
  115. 12:30 AM Hockey "SHL: Orebro vs. Vaxjo"
    • NEW
  116. 3:00 AM Triathlon "Ironman, Velothon Wales"
  117. 4:00 AM Liga ACB Basketball "Obradoiro CAB vs. Real Madrid"
  118. 6:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 1 Dom A1: Teams TBA"
  119. 7:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 2 Intl C1: Teams TBA"
  120. 8:00 AM Triathlon "Ironman, Glenco Skyline"
  121. 8:30 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 17 Dom A5: Teams TBA"
    • LIVE
  122. 9:45 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 18 Intl C5: Teams TBA"
    • LIVE
  123. 11:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 19 Dom C6: Teams TBA"
    • LIVE
  124. 12:15 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 21 Dom B5: Teams TBA"
    • LIVE
  125. 1:30 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 23 Intl D6: Teams TBA"
    • LIVE
  126. 2:45 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 24 Dom B6: Teams TBA"
    • LIVE
  127. 4:00 PM Football "FBU National Championship, Second Semifinal: Teams TBA"
  128. 6:00 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 13 Intl D3: Teams TBA"
  129. 7:00 PM Football "FBU National Championship: Freshman All-American Game"
    • LIVE
  130. Wednesday Night
  131. 9:30 PM Soccer "Jupiler League: YR KV Mechelen vs. Club Brugge V"
    • NEW
  132. 11:30 PM Triathlon "Ironman Challenge Aruba"
  133. Thursday, December 21
  134. 12:00 AM Judo "World Masters Signals 2B"
  135. 2:30 AM GW Sport
  136. 3:00 AM Baseball "Asian Winter League, Consolation Game: Teams TBA"
  137. 6:00 AM KHL Hockey "SKA Saint Petersburg vs. HK Dinamo Minsk"
  138. 8:30 AM Football "FBU National Championship, First Semifinal: Teams TBA"
  139. 10:30 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 9 Intl C3: Teams TBA"
  140. 11:30 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 25 Dom Final: Teams TBA"
    • LIVE
  141. 1:00 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 26 Intl Final: Teams TBA"
    • LIVE
  142. 2:30 PM P1 Powerboat USA Superstock Review
  143. 3:30 PM Football "FBU National Championship, 6th Grade: Teams TBA"
    • LIVE
  144. 6:00 PM Football "FBU National Championship, 7th Grade: Teams TBA"
    • LIVE
  145. Thursday Night
  146. 8:30 PM Football "FBU National Championship, 8th Grade: Teams TBA"
    • LIVE
  147. 11:00 PM Soccer "Jupiler League: KAA Gent vs. Sporting Charleroi"
    • NEW
  148. Friday, December 22
  149. 1:00 AM KHL Hockey "CSKA Moscow vs. Metallurg Magnitogorsk"
    • NEW
  150. 3:30 AM GW Sport
  151. 4:00 AM Soccer "Jupiler League: Club Brugge KV vs. RSC Anderlecht"
  152. 6:00 AM Soccer "Jupiler League: YR KV Mechelen vs. Club Brugge V"
  153. 8:00 AM Formula E: Street Racers
    • TV-PG
  154. 8:30 AM Formula E: Street Racers
    • TV-PG
  155. 9:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 27 Cpns Final: Teams TBA"
    • LIVE
  156. 10:45 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 28 Championship: Teams TBA"
    • LIVE
  157. 12:30 PM Hockey "SHL: Malmo vs. Skelleftea"
  158. 3:00 PM GFinity Series Street Fighter "Finals"
  159. 5:00 PM Drone Racing
  160. 7:00 PM King of Kings 53
    • NEW
  161. Friday Night
  162. 10:00 PM Judo "World Masters Signals 2B"
  163. Saturday, December 23
  164. 12:30 AM Kickboxing "WGP 42"
  165. 4:30 AM IFSC Climbing
  166. 5:00 AM Excellence in Emporia
  167. 6:00 AM Hockey "SHL: Orebro vs. Vaxjo"
  168. 8:30 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 25 Dom Final: Teams TBA"
  169. 10:00 AM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 26 Intl Final: Teams TBA"
  170. 11:30 AM GW Sport
  171. 12:00 PM Judo "World Masters Signals 2B"
  172. 2:30 PM Soccer "Jupiler League: Standard de Liege vs. STVV"
    • LIVE
  173. 4:30 PM Liga ACB Basketball "Montakit Fuenlabrada vs. Iberostar Tenerife"
    • NEW
  174. 6:30 PM ACC Documentaries
  175. 7:00 PM Football "FBU National Championship, 6th Grade: Teams TBA"
  176. Saturday Night
  177. 9:30 PM Football "FBU National Championship, 7th Grade: Teams TBA"
  178. Sunday, December 24
  179. 12:00 AM King of Kings 53
  180. 3:00 AM Triathlon "Ironman, the Pioneer"
  181. 4:00 AM Soccer "Jupiler League: KAA Gent vs. Sporting Charleroi"
  182. 6:00 AM KHL Hockey "CSKA Moscow vs. Metallurg Magnitogorsk"
  183. 8:30 AM GFinity Series Rocket League "Week 7"
  184. 9:30 AM ACC Documentaries
  185. 10:00 AM Soccer "Jupiler League: KAA Gent vs. Sporting Charleroi"
  186. 12:00 PM Liga ACB Basketball "Montakit Fuenlabrada vs. Iberostar Tenerife"
  187. 2:00 PM GFinity Series Street Fighter "Finals"
  188. 3:30 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 27 Cpns Final: Teams TBA"
  189. 5:00 PM Soccer "Youth Prospect Cup, Game 28 Championship: Teams TBA"
  190. 7:00 PM Football "FBU National Championship: Freshman All-American Game"
  191. Sunday Night
  192. 9:30 PM Football "FBU National Championship, 8th Grade: Teams TBA"
  193. Monday, December 25
  194. 12:00 AM Football
  195. 2:30 AM GW Sport
  196. 3:00 AM Hockey
  197. 5:00 AM Liga ACB Basketball
  198. 7:00 AM Liga ACB Basketball
  199. 9:00 AM Hockey
  200. 11:00 AM GFinity Series Street Fighter
  201. 12:00 PM Soccer
  202. 2:00 PM College Rugby
  203. 4:00 PM Mountain Bike Adventures
  204. 4:30 PM Mountain Bike Adventures
  205. 5:00 PM Powerboat Racing
  206. 6:00 PM Triathlon
  207. 6:30 PM Triathlon
  208. 7:00 PM Triathlon
  209. Monday Night
  210. 8:00 PM Triathlon
  211. 8:30 PM GFinity Series Street Fighter
  212. 9:30 PM GFinity Series Rocket League
  213. 10:30 PM GFinity Series Counter Strike Go
  214. Tuesday, December 26
  215. 12:30 AM ACC Documentaries
  216. 1:00 AM College Hockey
  217. 3:30 AM College Hockey
  218. 6:00 AM Darts
  219. 10:00 AM GW Sport
  220. 10:30 AM Powerboat Racing
  221. 11:00 AM KHL Hockey
  222. 1:30 PM Hockey
  223. 4:00 PM Mountain Bike Adventures
  224. 4:30 PM Mountain Bike Adventures
  225. 5:00 PM Powerboat Racing
  226. 6:00 PM Triathlon
  227. 6:30 PM Triathlon
  228. 7:00 PM Boxing
  229. Tuesday Night
  230. 9:00 PM College Hockey
  231. 11:30 PM GFinity Series Rocket League
  232. Wednesday, December 27
  233. 12:30 AM Triathlon
  234. 1:30 AM Triathlon
  235. 2:00 AM Darts